KURUMSAL
» Vizyon

Gebze ve çevresinde bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini markadan bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktayız. Ve bunu uzman MSCE sertifikalı personelimizle sizlere ulaştırmaktayız.

 

Teknik Servis Çağrı Merkezimize tek bir telefonla markalı – markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

 

Standart tamir, bakım, onarım, temizlik ve servis hizmetlerinin yanı sıra yerel iletişim ağı (LAN), genel iletişim ağı (WAN), tüm sunucu ve sistemlerinin kurulumu ve teknik desteği ve backup (YEDEKLEME) sistemleri, PC ana sistem bağlantıları, internet, virüs tespiti, MS Office Programları, yedek parça hizmetlerini vermekteyiz. Bunların yanında firmanızın güvenliğini sağlamak amacıyla sizlere Güvenlik Kameraları konusunda da yetkin personelimiz sayesinde destek olabilmekteyiz. IP Güvenlik Kamerası ile daha uzun ömürlü ve daha kaliteli sistemler kurarak sizlere son teknolojiyi sağlamaktayız.

 

Bakım anlaşmaları, çağrı başı servis, çağrı başı anlaşmalar, bilgisayar, notebook, yazıcı, monitör, onarımı danışmanlık hizmetleri destek hattı temizlik ve koruyucu bakım taşınma hizmetleri, 2. el cihaz alımı ve satımı, paket program satışı ve bu programların eğitim ve teknik desteklerinin sağlanması. Orijinal ve muadil toner, kartuş ve şeritlerin satışı, % 100 garanti verilerek toner ve kartuş dolumu yapılmaktadır